دارن در مورد من حرف میزنن
در مورد استخدامی ها که شرکت ها همه 1 نفر 2 نفر میگیرن و چقدر باید سگ دو بزنی تا بالاخره یه جایگاهی پیدا کنی.
برای دخترعمه ام کارت ویزیت زدم و همه خوششون اومد و میگن طراحی رو ادامه بده و ولش نکن.
در مورد مشاور هم صحبت کردن ( نمیخواستم بابا بفهمه) که باهاش صحبت کنم واسه اینکه بفهمم چرا انقدر عاطل و باطل شدم و هدفم چیه بالاخره ( کاش سال کنکور و تغییر رشته از این فرهنگ های مشاوره پیدا میکردن که 6 سال عمر و اعصابم و تمام وجودم دود نشه بره هوا حالا شدن نوش دارو بعد از مرگ سهراب) 
به خاطر معرفی کردن کلاس ایلوستریتور که واسه همیشه مدیون مهندس هستم این رو همه جا بشینم میگم ، محیط کلاس رو هم خیلی دوست داشتم دوستای خوبی پیدا کردم خصوصا مبینا که چقدر حمایتم میکرد و بهم انرژی میداد و استعدادی که دارم و نمیدونم از کی بوده در من ولی میدونم تنهایی و افسردگی باعث شکوفاییش شد! به هرحال انگار دلخوشی زندگی من همینه، پس دست از سرش برنمیدارم. تنها دلخوشییه که دارم و مونده برام. 

نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی

اینجارو که کسی نمیخونه پس هرروز مینویسم !

برو برای خودت زندگی بساز.

رو ,پیدا ,مورد ,واسه ,هم ,سال ,در مورد ,مرگ سهراب ,از مرگ ,که دارم ,دارم و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالعات اجتماعی هشتم دوست دار کیف و کفش و لباس پاورپوینت ارزیابی عملکرد کارکنان میلاد خان‌میرزایی باقران طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل ★بر محمد و آل محمد صلوات★ چرک نویس هیوا استخر بلیط آشپزی آسان با سحرناز